Jak zrobić drzwi skośne

Podczas wykonywania drzwi skośnych, pomocna jest znajomość rozmiarów panelu i ramy. Informacje te można uzyskać wysyłając e-mail lub szkic z wymiarami drzwi. Należy również znać szerokość elementów dystansowych, które będą potrzebne do stworzenia odpowiedniego nachylenia. Aby stworzyć drzwi skośne, wykonaj te proste kroki. Następnie dodaj ogranicznik drzwi skośnych i powieś go.

Gdy już masz szablon drzwi, zaznacz go na arkuszu sklejki. Możesz użyć kątomierza lub ołówka, aby zaznaczyć wymiary. Możesz również użyć yardstick lub złomu 1by-4 deski do prowadzenia piły. Po wycięciu drzwi usuń taśmę malarską. Zmierz szerokość i długość przestrzeni, która pozostała u góry drzwi. Usuń wszelkie wypełniacze piankowe, które znajdują się wewnątrz ramy.

Inna świetna wskazówka to wykorzystanie oryginalnego projektu. Można znaleźć szablony online lub w książkach. Szablony te można modyfikować, aby dopasować je do wymiarów otworu drzwiowego. Dla unikalnego projektu, można połączyć kilka różnych wzorów, aby zrobić skośne drzwi. Drzwi skośne powinny mieć taki sam rozmiar jak oryginalne drzwi. Upewnij się, że wzór pasuje do futryny i dodaj dekoracyjny element.

Drzwi skośne to instytucja w San Francisco. A „Keep Gettin’ Dem Checks” all-star, restauracja została otwarta przez dwie dekady i licząc. To imponujące, aby zobaczyć restaurację przeżywającą tak długo na rynku, gdzie średnia życia restauracji jest mierzona w miesiącach. Oznacza to, że coś musi być w porządku z Slanted Door. Restauracja jest w stanie sprawić, że pada nawet mocniej niż wiele restauracji w Kalifornii i nie serwuje drogiego jedzenia, either.

Aby zacząć, należy usunąć drzwi i ościeżnicę. Następnie należy wbić długie śruby przez zatrzask i stronę zawiasową jamb. To da drzwiom dodatkową przestrzeń, a także przyciągnie jamb w. Napęd śrub w pobliżu środka obszaru tarcia drzwi. Po wbiciu wkrętów może być konieczne wyrównanie ościeża. Następnie należy stopniowo i równomiernie dokręcać śruby.

Jeśli nie udało Ci się prawidłowo zawiesić drzwi, spróbuj naprawić zawiasy. Prawdopodobnie będą one luźne. W takich przypadkach możesz je dokręcić. Ale pamiętaj, nie używaj wiertarki elektrycznej do dokręcania śrub, ponieważ spowoduje to rozebranie otworów i nadmierne dokręcenie śrub. Spróbuj zamiast wiertarki elektrycznej użyć wkrętarki ćwierćobrotowej, która nie pozostawi szczeliny.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wiadomości związane