Jak zrobić plecak z bawełnianego sznurka na szydełku

Jak zrobić plecak z bawełnianego sznurka na szydełku

Po pierwsze, będziesz musiał zrobić kawałek bazowy dla swojego plecaka. Powinien to być duży prostokątny kawałek. Następnie należy połączyć przędzę za pomocą szwu Sl St z szwem po lewej stronie. Powtarzaj kroki 4 i 5, aż plecak będzie miał odpowiedni rozmiar. Następnie zrób sznurek do ściągania. Zacznij od środka przedniego Ch Sp i wpleć i wypleć pozostałe Ch Sp, aż dojdziesz do środka plecaka.

Gdy masz już uchwyt, przyszyj go do góry i środka plecaka. Możesz przyszyć pętlę do końca sznurka za pomocą igły. Następnie zszyj pętle razem. Powtórz te kroki dla drugiej strony plecaka.

Gdy masz już panel bazowy, możesz kontynuować robienie pasków. Możesz użyć dowolnego kontrastowego koloru, aby uczynić paski bardziej interesującymi. Sznurki powinny mierzyć 60-65 cm / 23 1/2-25 cali długości. Jeśli chcesz mieć długi uchwyt, możesz pracować w dwóch-trzech miejscach na raz, upewniając się, że umieszczasz je równo.

Kolejną użyteczną torbą jest plecak Betty, który został wykonany z mocnej włóczki cordingowej. Jest to idealny plecak na dni poza domem. Plecak ten jest zarówno praktyczny jak i stylowy. Może pomieścić torebkę, płaszcz, a nawet frisbee!

Aby zrobić plecak, najpierw obszyj podstawę. Następnie wykonaj główny korpus plecaka, pracując w kółko. Następnie dodajesz osobno górę klapy. Kontynuuj wzór w ten sposób, aż osiągniesz pożądany rozmiar. Aby uzyskać więcej szczegółów, zajrzyj do wzoru.

Klasyczny plecak jest wykonany na okrągło z okrągłym dnem, paskami na ramiona i klapą z zapięciem na klamrę. Paski są wykonane pojedynczym szydełkiem, ściegiem łańcuszkowym lub ściegiem poślizgowym. Obszar przechowywania jest wystarczająco duży, aby pomieścić lekki sweter, portfel lub wypchane zwierzę.

Podstawa plecaka powinna mierzyć około 5,25″ średnicy i osiem cali wysokości. Możesz zdecydować się na zrobienie szerszej lub dłuższej torby poprzez zwiększenie liczby rund w podstawie i w korpusie. Pamiętaj, aby najpierw zrobić swatch, abyś mogła sprawdzić swoją miarę.

Ramiączka i klapa są regulowane, więc możesz je dopasować do torby. Aby paski były regulowane, użyj pierścieni D-ring. Możesz zmieniać szerokość pasków. Upewnij się, że paski są wystarczająco szerokie, aby dopasować je do plecaka. Po wykonaniu pasków i klapy możesz je zszyć, aby torba była bardziej bezpieczna.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wiadomości związane