Jak zrobić stojak na zbroję Minecraft

Jak zrobić stojak na zbroję Minecraft

Ten artykuł jest efektem naszych wspólnych wysiłków z dlaczegooni.pl

Możesz stworzyć stojak na zbroję w Minecraft, aby wyświetlić swoją zbroję. Te stojaki są również przydatne do wyświetlania głów mobów i elyt. Możesz stworzyć te stojaki używając bloków redstone. Polecenia do budowy tych stojaków zależą od twojej wersji Minecrafta. Aby stworzyć stojak na zbroję, najpierw wykop dwa bloki. Umieść bloki redstone i stojaki na zbroje. Gdy bloki zostaną umieszczone, dodaj swój pełny zestaw diamentowej zbroi.

Kolejnym krokiem jest wykonanie podstawki pod zbroję. Jest to najtrudniejsza część procesu craftingu, ale rezultaty będą tego warte! Dodanie stojaka na zbroję może sprawić, że Twoja zbroja będzie wyglądać niesamowicie i pomoże Ci pochwalić się zbroją przed znajomymi. Możesz użyć tej samej metody dla innych przedmiotów, takich jak pierścienie lub miecze.

Zanim zaczniesz robić stojak na zbroję, będziesz musiał zebrać kilka patyków i gładką kamienną płytę. Możesz też wykonać go z drewnianych bali lub drewnianych desek. Jeśli nie masz tych materiałów, możesz dodać je do siatki rzemieślniczej. Materiały te w końcu zamienią się w drewniane deski i patyki. Będziesz również potrzebował pieca. Możesz stworzyć kostkę brukową z kamiennej płyty za pomocą pieca.

W Minecrafcie możesz stworzyć własny stojak, łącząc te materiały i używając swoich umiejętności rzemieślniczych. Możesz umieścić jeden w rogu pokoju lub ustawić go prosto. Dodatkowo, możesz umieścić jeden w kierunku ukośnym. Dzięki temu będzie wyglądać bardziej naturalnie. Następnie możesz dodać do niego tagi NBT.

Kolejnym świetnym sposobem na wyeksponowanie swojej zbroi jest wykonanie stojaka na zbroję. Możesz zbudować ten przedmiot z sześciu drewnianych desek i gładkiej kamiennej płyty. Gdy już będziesz miał te materiały, możesz zacząć układać je we wzór na podstawce. Gdy już ułożysz wszystkie materiały, będziesz miał jeden stojak na zbroję.

Podczas gdy te stojaki mogą nie służyć żadnemu praktycznemu celowi w grze, wciąż mogą pełnić bardzo estetyczną funkcję. Stojaki te to świetny sposób na wyeksponowanie zbroi i innych przedmiotów do noszenia. Jest to również zabawny sposób na pokazanie się znajomym na serwerze. Możesz nawet stworzyć z nich rzeźbę, która ozdobi Twoją przestrzeń życiową.

Kiedy jesteś gotowy do wykonania stojaka, powinieneś przygotować materiały potrzebne do jego wykonania. Możesz użyć dwóch kratek 2×2, jeśli robisz tylko proste narzędzia, ale okno 3×3 jest niezbędne do wykonania bardziej złożonych narzędzi. Możesz również zbierać drewno za pomocą siekiery. Możesz użyć każdego drewna do produkcji desek i drewnianych bloków. Będziesz również potrzebował stołu do craftingu 3×3, aby wykonać stojaki na zbroje.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wiadomości związane