Jak zrobić bałwana do ogrodu

Aby zrobić bałwana, będziesz potrzebował plastikowych kubków. Głową bałwana będzie najmniejsza kula śnieżna. Zrób ten kubek tak, aby nos, fajka i czapka mogły być zakotwiczone. Możesz również wypełnić kubki przedmiotami takimi jak guziki, oczy itp. Możesz również użyć kolorowego papieru do ozdobienia swojego bałwana. Po zakończeniu, umieścić bałwana w ogrodzie i cieszyć się zabawą.

Gdy masz podstawowe kształty w dół, trzeba będzie kilka cali śniegu, aby rozpocząć budowę. Klasyczny bałwan składa się z trzech kul ułożonych pionowo. Dolna kula tworzy fundament, a środkowa – brzuch i tułów. Aby dodać realizmu, do środkowej kuli można wbić gałęzie, które posłużą do wykonania ramion i rysów twarzy. Aby wykonać korpus i głowę, możesz użyć innych elementów do dekoracji.

Zacznij od wykonania części dolnej kuli. Zacznij od upakowania rękami większej ilości śniegu na dolną połowę kuli. Następnie powinieneś toczyć tę sekcję, aż będzie miała około dwóch stóp szerokości. Następnie użyj swoich rąk, aby zapakować go z większą ilością śniegu, pozwalając mu toczyć się bardziej ciasno. Kiedy już będziesz zadowolony z rozmiaru kuli śnieżnej, delikatnie popchnij ją w wybrane miejsce w ogrodzie. Na koniec możesz ją udekorować używając swojej wyobraźni.

Teraz, gdy masz już podstawy w dół, nadszedł czas, aby zdecydować, gdzie twój bałwan pójdzie. Możesz użyć flagi bałwana, aby zaprosić chłodniejsze temperatury i płatki. Ta solidna flaga bałwana jest wykonana z wytrzymałego poliestru, więc wytrzyma sezon zimowy. Możesz nawet użyć obrazu prawdziwego bałwana. Jeśli budujesz bałwana do ogrodu, możesz wybrać flagę, która zawiera zdjęcie prawdziwego bałwana.

Gdy już zrobisz swojego bałwana, możesz go następnie wypełnić pogniecioną gazetą. Możesz również wypełnić bałwana lampkami, a następnie umieścić go w swoim ogrodzie. Będziesz zadowolony, że to zrobiłeś! Więc śmiało, bawcie się dobrze! I nie zapomnij zachować swoich dyń na przyszły rok; będziesz miał bałwana, na którego będziesz mógł patrzeć zimą. Więc ciesz się!

Ubierz tułów bałwana. Niektórzy decydują się na ubranie bałwana do pasa. Jeśli szukasz tradycyjnego wyglądu, wystarczy kamizelka. Alternatywnie, możesz po prostu zawiązać parę kolorowych szmat wokół ramion swojego bałwana. Następnie przymocuj ramiona z kijami. Po zakończeniu, umieść kamizelkę na swoim bałwanie i ciesz się pięknem zimy.

Jeśli chodzi o projekt twojego bałwana, możesz być tak kreatywny, jak chcesz. Jeśli masz trzy śnieżki leżące wokół, możesz sprawić, że będzie wyglądał jak bałwan, tworząc dla niego akcesoria. Klasyczny bałwan musi też trzymać miotłę. Ważne są szczegóły. A najtrudniejsze części tworzenia bałwana to akcesoria. Upewnij się, że masz ich mnóstwo, aby skompletować bałwana.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wiadomości związane