Jak zrobić dekoracje świąteczne na cmentarz krok po kroku

Jak zrobić dekoracje świąteczne na cmentarz krok po kroku

Wieniec świąteczny na cmentarzu to odpowiedni sposób na oddanie hołdu zmarłym na grobie. Wieniec może zawierać ulubione ozdoby i może być wykonany przy użyciu sztucznej lub świeżej zieleni. Świeże rośliny wiecznie zielone na lekkiej drewnianej ramie sprawdzają się w większości regionów i mogą być mieszane z zielenią sztuczną. Dla urozmaicenia użyj kawałków w rozmiarze od ośmiu do osiemnastu cali.

Pojedyncze plakaty są świetnym rozwiązaniem, ponieważ ułatwiają sprzątanie. Dają też odwiedzającym szansę na skupienie się na jednym elemencie. Mogą być fotokopiami oryginału lub mogą być malowane lub dekorowane przy użyciu tradycyjnych sztuk i rzemiosł. Wybierając dekoracje na cmentarz należy jednak wziąć pod uwagę klimat i inne czynniki.

Innym ważnym aspektem wyboru kwiatów na cmentarz jest pora roku. Niektóre kwiaty mogą być najlepsze na wiosnę lub na jesieni. Na przykład lilie będą ładnie wyglądać wiosną, natomiast bzy pięknie prezentować się będą jesienią.

W zależności od cmentarza, niektóre cmentarze mogą wymagać usunięcia dekoracji po określonym czasie. Dodatkowo należy sprawdzić regulamin cmentarza, aby upewnić się, że się do niego stosujesz. Niektóre cmentarze wymagają dekoracji ulegających biodegradacji, więc pamiętaj, aby stosować się do ich wytycznych.

Koce grobowe to kolejny sposób na udekorowanie cmentarza na święta. Dekoracje te są wykonane z różnych materiałów, w tym z wiecznie zielonych gałęzi, drutu z kurczaka, sekatorów i taśmy kwiatowej. Aby uzyskać bardziej trwałą opcję, można również użyć noża kwiatowego.

Podczas tworzenia dekoracji na cmentarz, wybierz dekoracje, które mają znaczenie sentymentalne. Na przykład, możesz umieścić mały krzyż lub spersonalizowany posąg w pobliżu grobu. Personalizowany pamiątkowy karmnik dla ptaków może być również miłym akcentem, ponieważ przyciąga on ptaki do miejsca grobu. Kolejną opcją jest dodanie małego wypchanego zwierzęcia honorującego ukochaną osobę. Kamienne zwierzęta są również trwałą opcją.

Wykonując swoje dekoracje cmentarne, pamiętaj, aby upewnić się, że dobrze je zakotwiczysz. Będą musiały pozostać w górze przez dzień lub dwa, w zależności od warunków wiatrowych. Możesz również dodać ogrodzenie cmentarne z rury PCV i 1×4’s. Dla ogrodzenia cmentarnego, Ehow ma tutorial krok po kroku z łatwymi do wykonania zdjęciami.

Jeśli chcesz udekorować cmentarz, upewnij się, że wybierasz dekoracje wykonane z materiałów biodegradowalnych. Unikaj używania szklanych przedmiotów na grobach, ponieważ mogą się one potłuc lub zostać rozrzucone na cmentarzu. Ponadto szklane przedmioty mogą być niebezpieczne dla zwierząt domowych i odwiedzających. Znicze powinny być umieszczone w pojemnikach bez szkła i są bezpieczniejszą opcją.

Dekoracje cmentarne to świetny sposób na spersonalizowanie miejsca pamięci i zapewnienie komfortu. Pamiętaj jednak, aby przeczytać zasady cmentarza dotyczące dekoracji. Niektóre cmentarze proszą rodziny o ich usunięcie, gdy minie sezon wakacyjny.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wiadomości związane