Jak zrobić bałwana ze styropianowych kulek

Tworzenie bałwana z kulki styropianowej jest świetnym sposobem na spędzenie czasu z dziećmi. To zajęcie nie tylko promuje naukę przez zabawę, ale także zachęca do koordynacji ręka-oko i pozwala na wiele eksperymentów i wyobraźni. Aby wykonać bałwana, należy najpierw wyciąć otwór w każdej z piłek, upewniając się, że piłka jest wystarczająco duża, aby zmieścić w niej słomkę. Następnie należy wyciąć mały kawałek górnej części bałwanka na kapelusz. Po wycięciu kulek, możesz umieścić je na podstawce z play dough, aby utrzymać je razem.

Następnie, wytnij małe kółko z czarnego cylindra. Upewnij się, że koniec plastiku jest skierowany w dół, a następnie zabezpiecz koniec taśmą malarską. Po zabezpieczeniu plastiku, odetnij jego nadmiar i narysuj na nim oczy. Jeśli chcesz, możesz również przykleić mały trójkąt pomarańczowej pianki rzemieślniczej do górnej części głowy bałwana.

Aby zakończyć bałwana, możesz przykleić czarny filcowy szalik wokół szyi i przymocować szalik za pomocą gorącego kleju. Następnie możesz użyć czarnego filcowego cylindra, aby zrobić górną czapkę. Następnie weź kolejny kawałek czarnego filcu i zwiń go w kształt cylindra. Obrysuj cylinder ołówkiem i wytnij go wzdłuż. Umieść ten cylinder na wierzchu innego kawałka czarnego filcu. Na koniec możesz użyć patyczka do szaszłyków z pomarańczową farbą, aby zrobić nos.

Gdy już masz przyklejoną podstawę bałwana, możesz zacząć dodawać szczegóły. Po pierwsze, będziesz musiał dodać kilka pomarańczowych guzików do nosa. Dodaj pomarańczowy trójkąt dla oczu. Na koniec musisz zrobić czapkę dla swojego bałwana. Po wykonaniu tego kroku, można teraz rozpocząć malowanie górnej części bałwana. Następnie możesz pomalować górę bałwana i dodać guzik z kamyczka dla ust.

Aby zakończyć bałwana, będziesz musiał dodać kapelusz. Użyj długiego kawałka czerwonej tkaniny, aby ubrać szczyt głowy bałwana. Przyklej top hat w dół i dołącz miotłę do top hat. Zakończ dodając szalik i kapelusz. Twój bałwan jest teraz gotowy do zabawnych świąt.

Kapelusz to kolejny kawałek pianki rzemieślniczej. Wytnij pasek pianki rzemieślniczej do koła o średnicy około 12 cali. Następnie można dodać szalik z kawałka tkaniny i przykleić go do górnej kuli. Następnie dodaj oczy za pomocą szpikulca. Po wszystkim będziesz miał bałwana, którego możesz wystawić w oknie!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wiadomości związane