Jak zrobić chustę

Ten artykuł pokaże Ci jak zrobić chustę. Potrzebny będzie duży, szeroki na pięć stóp prostokąt materiału oraz mniejszy kawałek materiału dla dziecka. Następnie przytnij paski do pożądanej długości. Następnie możesz przymocować paski za pomocą nici do szycia. Po zakończeniu szycia, możesz nosić chustę podczas noszenia dziecka.

Aby zrobić chustę, najpierw potrzebujesz dużego kwadratu tkaniny, o szerokości około 40 cali. Następnie owiń ramię chustą i złóż tkaninę po przekątnej, tak aby końce spotkały się w centrum kwadratu. Owiń chustę przez ranne ramię i poniżej talii. Jeśli używasz klamry do paska, owiń krawędź, która leży przy tylnej części szyi częściowo wokół ramienia.

Następnie zmierz szerokość swojej chusty. Zmierz odległość od środka szyny po jednej stronie Twojej ramy do przeciwnej strony. Możesz również zmierzyć odległość od wewnętrznego toru do zewnętrznego toru ramy. Długość twojego zawiesia powinna być zaokrąglona do najbliższej 1/8″ lub 1/4″. Możesz użyć niebieskiej taśmy malarskiej, aby zabezpieczyć taśmę. Upewnij się, że zaznaczyłeś dokładny pomiar, abyś mógł uniknąć pomyłki w długości.

W przypadku poważnego urazu, domowej roboty temblak może wystarczyć do ustabilizowania ramienia na kilka dni. Należy jednak skonsultować się z lekarzem, aby zapewnić prawidłowe gojenie i uniknąć komplikacji. Jeśli przeszedłeś już operację lub doznałeś zwichnięcia, stosowanie improwizowanego temblaka może nie być dobrym pomysłem. Lepiej być bezpiecznym niż żałować!

Jak już masz chustę, możesz postępować zgodnie z instrukcjami lekarza, aby utrzymać ją w komforcie. Być może będziesz musiała nosić ją do czasu wizyty kontrolnej. Twój lekarz prawdopodobnie zaleci noszenie go podczas czuwania lub podczas snu. W końcu będziesz potrzebować chusty tylko wtedy, gdy będzie Ci wygodnie. Powinieneś również poruszać palcami i nadgarstkiem kilka razy dziennie, nawet jeśli tylko śpisz.

Slingi są używane do unieruchomienia kontuzjowanych ramion, takich jak te, które doznały zwichnięcia lub złamania ręki. Podczas gdy szukasz opieki medycznej dla bardziej poważnego urazu, można zaimprowizować temblak, aby pomóc ramię leczyć i być wygodne. Profesjonalny pracownik służby zdrowia może powiedzieć, jaki rodzaj temblaka będzie najbardziej skuteczny w danej sytuacji. Kiedy już nauczysz się podstaw robienia chusty, będziesz na dobrej drodze do jej wykonania w krótkim czasie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wiadomości związane