Jak zrobić procę z koszulki

Ten artykuł pokaże Ci jak zrobić procę z koszulki. Jest to na tyle proste, że możesz ją zrobić w kilka minut, a nawet możesz zrobić ją bardziej fantazyjną! Wystarczy złożyć koszulkę na pół, a następnie związać końce. Rozłóż go trochę, aby twoje ramię było wspierane przez chustę, a następnie zawiąż ją w koło.

Aby zrobić chustę, będziesz potrzebował kwadratu tkaniny, który ma około 40 cali kwadratowych. Możesz użyć starego prześcieradła lub poszewki na poduszkę, lub możesz wyciąć tkaninę rękami. Ważne jest, aby wybrać odpowiedni rozmiar, ponieważ chusta, która jest zbyt duża będzie zbyt ciasna. Nie będziesz w stanie zawiązać jej luźniej niż jest długa, więc pamiętaj, aby najpierw zmierzyć i odpowiednio przyciąć.

Możesz zrobić szalik z frędzlami z koszulki. Wystarczy wyciąć szczelinę na dole i związać dwa kawałki razem. Jeśli nie chcesz robić chusty z koszulki, użyj trzeciej koszulki i przetnij ją przy pachach. Przetnij jedną koszulkę po przekątnej w poprzek klatki piersiowej, a drugą w poprzek przeciwległego ramienia.

Złóż punkt trójkąta w stosunku do rannego ramienia. Teraz możesz obłożyć przeciwną połowę trójkąta wokół ramienia i szyi. Upewnij się, że druga połowa trójkąta jest przywiązana do najbliższego punktu szyi. Upewnij się, że ramię, które uległo kontuzji jest w spoczynku, z łokciem zgiętym pod odpowiednim kątem. Dzięki temu pasek będzie jak najbardziej wygodny. Można go nawet wykorzystać do wózka inwalidzkiego.

Po wycięciu pasów chusty, przytnij tkaninę. Wytnij tkaninę o długości co najmniej 2,5 cala i wytrzymałą. Umieść paski po przekątnej przez plecy, przez jedno ramię i wokół przeciwnej talii. Powtórz ten proces z drugim paskiem. Będziesz musiał odciąć jeden krótki bok, ale zostaw pół cala po obu stronach. Jeśli pasek jest zbyt długi, można go przyciąć w późniejszym terminie.

Upewnij się, że chusta jest bezpieczna i że nie masz włosów na karku. Włosy w tym miejscu mogą zostać wyrwane, jeśli zbyt mocno poruszysz ramieniem. Pamiętaj też, aby stać prosto, z ramionami do tyłu. Nie garb się, bo to powoduje ból i uszkodzenie chusty. Dobrze jest mieć trochę wyściółki między pasem a szyją, zanim zaczniesz szyć.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wiadomości związane