Jak zrobić klej do pianki do golenia

Jeśli chcesz wiedzieć jak zrobić piankę do golenia, ten tutorial nauczy Cię jak to zrobić! Aby zrobić piankę do golenia, najpierw wymieszaj krem do golenia z białym klejem szkolnym. Kiedy zmieszasz te dwa składniki, przezroczysty klej stanie się biały. Krem do golenia sprawi, że klej będzie puszysty. Po wyschnięciu kleju, powinieneś nałożyć go na swoją maszynkę do golenia. Kontynuuj nakładanie go, aż będziesz zadowolony z wyników.

Alternatywnie, możesz kupić zestaw slime, który ma wszystkie składniki dla puszystego przepisu. Ten jeden ma kilka więcej składników niż oryginał, ale to jest dobrze warte dla czynnika zabawy! Elmer’s rainbow slime kit ma świetne recenzje na Amazon, a jeśli chcesz zrobić puszysty slime, możesz dostosować przepis, dodając krem do golenia i barwnik spożywczy.

Pierwszy, umieść piankę do golenia i klej w plastikowej misce. Dodaj barwnik spożywczy i wymieszaj. Dodaj kilka kropli roztworu soli fizjologicznej, jeśli chcesz. Dobrze wymieszaj składniki. Gdy uzyskasz odpowiednią konsystencję, możesz zacząć ją ugniatać, aby uformować dużą kulę. Po ugniataniu slime powinien mieć odpowiednią konsystencję i nie kleić się do palców.

Kolejnym krokiem w robieniu kleju z pianki do golenia jest zrobienie roztworu kontaktowego. Roztwór kontaktowy, który wybierzesz, powinien mieć zawartość kwasu borowego. Renu jest dobrym wyborem w tym zakresie. Po zrobieniu slime, przechowuj go w szczelnym pojemniku, aby zachować świeżość przez jeden dzień. Możesz teraz użyć go do pomocy przy goleniu. Możesz również użyć go do zrobienia pianki do golenia.

Po zmieszaniu roztworu soczewek kontaktowych i kremu do golenia, dodaj trochę barwnika spożywczego i brokatu. Dobrze wymieszaj. Dodaj do mieszaniny roztwór soczewek kontaktowych, ale nie mieszaj jej nadmiernie, ponieważ stwardnieje i będzie twarda. Jeśli slime staje się zbyt lepki, dodaj oliwkę dla dzieci, aby nie był lepki. Ugniataj mieszaninę aż do uzyskania pożądanej konsystencji. Kiedy jesteś zadowolony z konsystencji, dodaj pozostały krem do golenia i brokat.

Dodaj 2 łyżki boraksu do 1/2 szklanki gorącej wody. Wymieszaj, aby rozpuścić boraks. Następnie dodaj jedną filiżankę kremu do golenia. Dodaj trzy czwarte mieszaniny Boraxu do slime’u z kremem do golenia i przechowuj go w szczelnym pojemniku. Po tym, można użyć slime do innych rzemiosł lub zrobić piankę do golenia. Najlepiej będzie, jeśli zrobisz go jako domowy prezent dla bliskiej osoby.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wiadomości związane