Jak zrobić płaszcz podniebnego łowcy w Fortnite

Sky Stalker to legendarny strój dla Fortnite i jest jednym z najpopularniejszych dostępnych Legendary Outfits. Został on wprowadzony w czwartym sezonie gry, a niedawno został przywrócony do Item Shopu. Ten strój daje Twojemu awatarowi klasyczny szary kombinezon pilota myśliwca, w komplecie z maską przeciwgazową, paraprzewodnikiem, długą kurtką i pasem z klamrą. Sky Stalker sprawia, że Twój awatar wygląda jak pilot ze starszej epoki, jak niemiecki żołnierz podczas 2. wojny światowej.

Strój Sky Stalker to najbardziej podstawowy z Legendarnych Strojów dostępnych w Fortnite i jest częścią zestawu Sky Stalker. Zawiera długi wojenny płaszcz, skórzane rękawice i zieloną maskę gazową. Strój Sky Stalker można kupić w sklepie z przedmiotami za 2000 V-bucks i wchodzi on w skład zestawu „Sky Stalker”.

Lodowy Stalker ma biały pas wokół talii i paski na ramionach. Jego klatka piersiowa jest pokryta czarnymi skórzanymi rękawicami i detalami na zewnętrznych udach. Ma również czarną kaburę i nakolannik na prawej nodze. Jego stopy pokryte są białymi wygodnymi butami, a on sam trzyma masywny czarny pistolet. Jednak w grze nadal wygląda świetnie.

Samotnicy to trzecia grupa Stalkerów, a ich przynależność jest znacznie mniej jasna. Pierwotnie znani jako Wolni Stalkerzy, byli pierwszymi, którzy weszli do Strefy po katastrofie nuklearnej w Chornobylu. Gracze ci rzadko sprzymierzają się z centralnym przywódcą, co sprawia, że Samotnik jest ogólnym określeniem dla Stalkerów, którzy nie sprzymierzają się z żadną frakcją. Na przykład mogą współpracować z frakcjami Obowiązek i Wolność, a także Ekologami.

Podniebny Stalker to Legendarny strój Fortnite. Został wydany 22 czerwca i ostatnio był dostępny 402 dni temu. Można go zdobyć za 2 000 V-Bucks w Item Shopie i jest świetnym wyborem na skradający się, ostry strój. Nie ma Przepustki Bojowej, aby zdobyć ten strój, więc nie jest to konieczny zakup.

Jeśli chcesz ubrać swoją postać w stylowy wygląd, możesz założyć skórkę Sky Stalker. Legendarna skórka została wprowadzona w czerwcu 2018 roku, a ostatnio pojawiła się w grudniu 2018 roku. Była dostępna w Item Shopie tylko 6 razy, ale nie w tym roku. Możesz również użyć zestawu Sky Stalker, ale ten zestaw kosmetyczny zawiera tylko 2 przedmioty kosmetyczne. Nie ma innych sposobów na stworzenie płaszcza stalkera w Fortnite.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wiadomości związane