Jak utworzyć drugie konto na TikTok

Jeśli chcesz utworzyć drugie konto na TikTok, musisz wykonać te same kroki, co w przypadku pierwszego. Upewnij się, że sprawdzisz kroki, które są szczegółowo opisane poniżej. Jeśli nie chcesz dzielić się informacjami ze swoim głównym kontem, możesz utworzyć osobne konto na własny użytek. W ten sposób możesz publikować filmy bez udostępniania ich na swoim głównym koncie. Ponadto możesz stworzyć kilka społeczności na platformie.

W TikTok możesz zapisać się na kolejne konto poprzez swój e-mail lub numer telefonu. Wystarczy podać swój numer telefonu lub adres e-mail i potwierdzić nowe konto. Następnie zaloguj się na swoje stare konto i wykonaj te same kroki. Po zakończeniu zobaczysz przycisk, który pozwoli Ci przełączać się między dwoma kontami. Aby uzyskać dostęp do drugiego konta, kliknij link „zapamiętaj mnie”.

Aby utworzyć drugie konto na TikTok, przejdź do strony głównej i kliknij czerwony przycisk „Zaloguj się”. Na następnym ekranie zostaniesz poproszony o podanie adresu e-mail i numeru telefonu. Po tym wybierz inną nazwę użytkownika i hasło. Możesz mieć do pięciu kont na tym samym urządzeniu. Będziesz musiał wprowadzić swoją datę urodzenia i inne szczegóły, aby ukończyć drugie konto.

Oprócz tworzenia drugiego konta na TikTok, możesz również zrobić drugie konto, aby zamienić się między nimi. Oto jak. Po utworzeniu drugiego konta na TikTok, będziesz musiał zalogować się za pomocą swoich sieci społecznościowych, takich jak Facebook lub Twitter. Będziesz musiał również podać kilka informacji osobistych, takich jak adres e-mail. Pamiętaj, aby nie używać tej samej metody rejestracji dwa razy, ponieważ doprowadzi to do problemów z kontem.

Jeśli chcesz utworzyć drugie konto na TikTok, będziesz musiał usunąć swoje obecne konto. Nowe konto zastąpi stare konto. Pamiętaj, aby używać innego adresu e-mail i numeru telefonu, jeśli chcesz mieć wiele kont. Nie możesz zalogować się na dwa różne konta jednocześnie na TikTok, więc upewnij się, że masz oddzielne adresy e-mail i konta w mediach społecznościowych dla każdego z nich.

Jeśli jesteś nowicjuszem na TikTok, ważne jest, aby twoje filmy były krótkie i spójne. Upewnij się, że nie używasz zbyt wielu różnych tematów w swoich filmach. Jeśli robisz filmy, które są zbyt zróżnicowane, ryzykujesz, że zostaniesz oznaczony jako „konto meme”, co nie jest tym, czego TikTok chce. Ponadto, upewnij się, że Twoje filmy są zgodne z tymi samymi kategoriami, jeśli chcesz, aby Twoje konto było widoczne dla jak największej liczby osób.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wiadomości związane