Jak zamówić medale okolicznościowe przez internet?

Przykładowe realizacje MCC Medale

Medale, niegdyś kojarzone głównie z zawodami sportowymi, dziś wręczane są przy okazji różnych wydarzeń. Klienci mogą wybrać krążki z produkcji masowej, lecz zdecydowanie częściej decydują się zamówić personalizowane medale odlewane. Można to zrobić stacjonarnie, w siedzibie firmy, jednak istnieje też możliwość ustalenia wszelkich szczegółów drogą komunikacji zdalnej, przez internet. Jak zamówić medale online?

Wybór odpowiedniej firmy

Pierwszym krokiem, jaki należy poczynić, chcąc zamówić odlewy, jest wybór odpowiedniej firmy. W tym aspekcie należy zwrócić uwagę na to, że wiele przedsiębiorstw oferuje krążki z produkcji masowej. Można je nabyć w każdym momencie, jednak produkowane są zgodnie z ogólnym projektem, nie mając tym samym elementu personalizacji. 

Wybierając firmę, warto kierować się jej renomą, a także bogatą ofertą, która dopasowywana jest do bezpośrednio do klienta. Wybierając producenta odlewów na zamówienie mamy gwarancję najwyższej jakości oraz personalizacji projektu. MCC Medale to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich, którzy stawiają przede wszystkim na wysoką jakość wyrobu. 

“Medale oraz inne nasze produkty są wytwarzane poprzez technologię odlewnictwa z metalu. Jest to główny typ produkcji, który ze względu na nasze doświadczenie oferujemy klientom w przystępnej cenie oraz w świetnych terminach – wynoszących już 14 dni od dnia złożenia zamówienia” – możemy przeczytać na stronie producenta medali na zamówienie, firmy MCC Medale.

Jak zamówić medale przez internet?

Zamówienie medali okolicznościowych przez internet jest bardzo proste – wystarczy tylko skontaktować się z działem obsługi klienta w celu uzgodnienia wszelkich szczegółów. Warto uprzednio zastanowić się, ile krążków będzie potrzebnych oraz w jaki sposób mają one zostać wręczone. Najczęściej realizowane są zamówienia na minimum 30 sztuk, jednak istnieje też możliwość dopasowania się do potrzeb konkretnego klienta. 

Do odlewów może zostać dołączone ozdobne, eleganckie pudełko bądź szarfa, w zależności od preferencji. Składając zamówienie, należy ustalić termin dostarczenia medali – zazwyczaj ich przygotowanie trwa około dwóch – trzech tygodni, dlatego dobrze zgłosić się nieco wcześniej. Jednocześnie klient zapozna się z proponowanym cennikiem – w przypadku ograniczonego budżetu istnieje możliwość dopasowania konkretnych rozwiązań tak, aby nadmiernie go nie przeciążać.

Przedstawienie własnego projektu

Składając zamówienie, klient ma możliwość przedstawienia własnego projektu, zgodnie z którym krążki zostaną przygotowane. Najczęściej klienci przesyłają go drogą elektroniczną, tworząc uprzednio w wybranym przez siebie programie graficznym. Niemniej jednak możliwe jest również podanie ogólnych lub bardziej szczegółowych wytycznych odnośnie tego, jak dokładnie medale powinny wyglądać. Na ich podstawie grafik we własnym zakresie opracowuje projekt, który oddawany jest klientowi do zaakceptowania. Daje to możliwość pełnej personalizacji krążków, czyniąc je tym samym unikatowymi. 

Finalizacja zamówienia

Dysponując projektem, specjaliści mogą przejść do realizacji zamówienia. Medale przygotowywane są z należytą starannością, kultywując przy tym ponad 400-letnią tradycję polskiej sztuki odlewniczej. Dbałość o detale pomaga osiągnąć pożądaną przez klienta perfekcję. Krążki stanowią więc piękną pamiątkę, która przez długie lata przypominać będzie o okazji, przy jakiej były wręczane. 

Klient nie jest zobowiązany do osobistego odebrania zamówienia, co jest bardzo wygodne na przykład w sytuacji, gdy mieszka on lub prowadzi działalność z dala od siedziby firmy produkującej medale – otrzyma je za pośrednictwem kuriera. Wszelkiego rodzaju dokumentacja, w tym faktura, zostanie przekazana drogą elektroniczną, co jest powszechną praktyką w obrocie gospodarczym. W przypadku jakichkolwiek pytań czy wątpliwości klient może skontaktować się z działem obsługi, bez względu na to, na jakim etapie realizacji pozostaje zamówienie. 

Zamawianie medali online – proste i przyjemne

Zamawianie medali przez internet jest bardzo proste i intuicyjne, dzięki czemu pozwala w krótkim czasie dopełnić wszelkich procedur. Klienci, którzy nie do końca wiedzą, na jakie rozwiązanie się zdecydować, mogą liczyć na profesjonalne doradztwo ze strony pracowników. 

Są to doświadczone osoby, które doskonale znają cały proces odlewania medali, zatem udzielą wszelkich informacji na jego temat. Zamawianie odlewów online stanowi doskonałe rozwiązanie także dla tych, którzy nieczęsto robią zakupy w sieci, jednak zależy im na bardzo wysokiej jakości wyrobach i możliwości wyboru firmy, działającej w zasięgu ogólnopolskim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wiadomości związane