Jak zrobić Snap Sticker w Snapchacie

Kiedy chcesz udostępnić zdjęcie, możesz stworzyć Snap Sticker. Te naklejki to świetny sposób na udekorowanie zdjęcia lub dodanie dodatkowego elementu do Snapa. Możesz nawet przypiąć naklejki do obiektów, aby poruszały się i zmieniały rozmiar, gdy będziesz poruszać aparatem. Możesz również dodać Auto Stickers, które pokazują ostatnie Snapy i zdjęcia z Rolki z aparatu, które możesz wykorzystać do personalizacji swoich Snapów. Najlepsze jest to, że możesz również tworzyć niestandardowe naklejki, too. Możesz użyć narzędzia Nożyczki, aby wyciąć i wkleić naklejkę do Snapa.

Aby zacząć, wystarczy dotknąć ikony notatki. Stamtąd możesz wyszukać określony typ naklejki. Ponadto możesz wyszukiwać naklejki po nazwie, stukając ikonę naklejki. Jeśli nie wiesz, jakiego typu naklejki szukasz, stuknij ikonę zegara. Spowoduje to przejście do listy naklejek, których ostatnio używałeś. Jeśli nie masz narzędzia Notatki, stuknij w Rolkę z aparatu i Wspomnienia, aby wyszukać naklejkę.

Aby zrobić naklejkę, najpierw musisz zrobić sobie zdjęcie. Następnie kliknij ikonę nożyczek na pasku narzędzi i prześledź wokół obszaru, który chcesz zamienić w naklejkę. Do tego zadania lepiej sprawdzi się rysik niż palec. Gdy będziesz zadowolony z kształtu naklejki, zwolnij palec i stuknij ikonę kosza/usuń, aby ją usunąć. Po zakończeniu tego procesu będziesz mógł zapisać swoje niestandardowe naklejki tak, jak lubisz.

Gdy już masz swoje naklejki, możesz je dodać do swojego snapa. Wystarczy przeciągnąć palcem po ekranie, aby je przenieść i zmienić ich rozmiar. Wystarczy uszczypnąć palec i kciuk razem, aby zwiększyć lub zmniejszyć rozmiar swoich naklejek Snapchat. Możesz użyć naklejek, które już zrobiłeś lub stworzyć nowe, dotykając przycisku „wyślij do” na ekranie. Robiąc to, będziesz mógł dodać niestandardowe naklejki do swoich snapów i udostępnić je znajomym.

Aby zrobić naklejkę Snap, musisz najpierw zrobić Snap. Dwukrotne dotknięcie ikony aparatu spowoduje przełączenie aparatu na inny aparat. Następnie możesz wybrać nożyczki i narysować kształt wokół obiektu, aby stworzyć naklejkę. Po zakończeniu możesz zapisać swoje dzieło jako naklejkę Snap. Swoje naklejki możesz wykorzystać ponownie w dowolnym momencie. Pamiętaj tylko, że możesz zrobić tyle naklejek, ile chcesz.

Gdy już to zrobisz, jesteś gotowy do stworzenia swojego pierwszego Snapchata. Kiedy już zapiszesz trochę treści i wybierzesz naklejki, które Ci się spodobają, możesz zacząć tworzyć swoje własne! To takie proste! Wszystko czego potrzebujesz to aparat i trochę kreatywnego myślenia. Następnie możesz zacząć tworzyć własne naklejki i filmy na Snapchacie! A kiedy już będziesz zadowolony ze swojego dzieła, będziesz chciał się nim podzielić z przyjaciółmi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wiadomości związane