Jak zrobić zrzut ekranu telefonu Huawei Mobile

Jeśli chcesz wiedzieć, jak zrobić zrzut ekranu telefonu Huawei, możesz wykonać następujące kroki. Aby wykonać zrzut ekranu, przytrzymaj przyciski „Power” i „Volume Down” w telefonie komórkowym Huawei. Zobaczysz wtedy błysk wokół krawędzi ekranu. Naciśnij przycisk „Zapisz”, aby zapisać zrzut ekranu w pamięci masowej Huawei lub w pamięci masowej w chmurze dewelopera.

Aby zrobić zrzut ekranu, najpierw wybierz ekran. Naciśnij i przytrzymaj przyciski głośności i zasilania. Rozlegnie się dźwięk przypominający migawkę, a ekran zacznie migotać. Zrzut ekranu pojawi się w galerii urządzenia. Po zapisaniu go, możesz użyć go do edycji lub usunięcia. Gdy skończysz, możesz usunąć go ze swojej galerii. Możesz również edytować lub usunąć zrzut ekranu, usuwając go z menu opcji aplikacji Galeria.

Alternatywnie możesz również wykonać zrzut ekranu, naciskając jednocześnie przyciski zasilania/głośności. Pozwoli to na przechwycenie całego ekranu, co jest przydatne, jeśli chcesz zapisać całą stronę internetową, np. długi artykuł how-to. Aby wykonać zrzut ekranu, trzeba włączyć gesty. Jest to dostępne w Huawei P10, P50 i serii Mate 40.

Dla Huawei P20 dostępnych jest kilka aplikacji, które pozwolą Ci przechwycić ekran. Potężna aplikacja do przechwytywania ekranu, o nazwie Apowersoft Screenshot, to najlepszy sposób na zrobienie zrzutu ekranu w telefonie Huawei. Pozwoli Ci edytować i udostępniać zrzuty ekranu, bez konieczności rootowania telefonu. Narzędzie do robienia zrzutów ekranu pozwala również przycinać obraz i dodawać adnotacje. Możesz nawet udostępnić zrzut ekranu za pośrednictwem sieci społecznościowych.

Aby zrobić zrzut ekranu w Huawei P10, musisz przejść do menu ustawień, które powinno być dostępne z ekranu głównego. Funkcja zrzutu ekranu może nie być obecna lub może być wyłączona, w zależności od systemu operacyjnego. Nadal jednak można wykonać zrzut ekranu Huawei P10 za pomocą innego urządzenia. W sklepie z aplikacjami Screenshots dostępnych jest wiele aplikacji. Po prostu pamiętaj, aby przeczytać opinie użytkowników, aby nie powodować kłopotów.

Po wybraniu żądanej aplikacji do robienia zrzutów ekranu, możesz otworzyć aplikację Capture Screen i wybrać dla niej lokalizację pliku. Ponadto możesz również nazwać swoje pliki zrzutów ekranu i wybrać format z PNG lub JPG. Po otwarciu aplikacji możesz wybrać, które zrzuty ekranu zapisać na urządzeniu, a które udostępnić innym osobom. Aplikacja do robienia zrzutów ekranu jest dostępna do pobrania ze sklepu Google Play.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wiadomości związane