Jak zrobić świąteczną pocztówkę

Jak zrobić świąteczną pocztówkę

Jeśli chcesz wysłać świąteczne pocztówki do przyjaciół i rodziny, musisz wiedzieć, jak je zrobić. Pierwszym krokiem jest wybór projektu kartki. Niektórzy wolą kartki pisane ręcznie, ale popularne są również kartki ze zdjęciami. Możesz sprawić, że każda kartka będzie wyjątkowa, dodając osobiste akcenty. Zanim zaczniesz, kup swoje materiały. Będziesz potrzebował kartek, które utrzymają zdjęcie i ciężar wiadomości. Będziesz też potrzebował taśmy, kleju, nożyczek i materiałów do dekoracji.

Wybór odpowiedniego projektu karty może pomóc Ci stworzyć efektowne powitanie. Wybierz kolory, które kojarzą się z daną porą roku lub dodaj kapryśny akcent. Możesz nawet użyć techniki letterpress, aby naśladować wygląd płatka śniegu, gwiazdy lub ornamentu. Nakładki z welonu mogą również nadać kartce mistyczny charakter.

Innym świetnym sposobem na zaoszczędzenie czasu i wysiłku jest użycie szablonu. W ten sposób możesz łatwo zmienić lub dostosować projekt i wysłać go do swoich przyjaciół i rodziny. Możesz również skorzystać z darmowych szablonów w Adobe Express, aby zmienić kolory i czcionki. Możesz również dostosować te szablony z własnym brandingiem. Możesz nawet znaleźć darmowe szablony z lalkami reniferów w nich, które będą świetnym dodatkiem do Twoich kartek.

Możesz również zamówić drukowane karty z serwisu internetowego. Wiele serwisów pozwala na dostosowanie projektu, a także będziesz mógł dodać do nich zdjęcie. Upewnij się, że zostawiasz miejsce na zdjęcie i wiadomość, aby się zmieścić. Jeśli chcesz wysłać zdjęcie wraz z wiadomością, upewnij się, że zostawisz trochę miejsca z przodu i z tyłu dla obrazu.

Innym ciekawym sposobem na wykorzystanie starych kartek świątecznych jest zrobienie z nich ozdób. Na przykład, możesz złożyć bardzo szerokie kartki świąteczne w kółka i umieścić je na choince. Możesz również przykleić je do płaskiej drewnianej rundy. Następnie możesz ozdobić kartę brokatem lub zwykłym klejem szkolnym i wykończyć ją sznurkiem.

Innym sposobem na uczynienie świątecznych pocztówek osobistymi jest dołączenie zdjęć swojej rodziny. Pocztówka świąteczna to świetny sposób na nawiązanie kontaktu z bliskimi i uczczenie sezonu świątecznego specjalnymi prezentami. Zdjęcia z wakacji wyglądają pięknie na pocztówce, a nawet można je wykorzystać do niestandardowego prezentu fotograficznego. Aby pomóc Ci zdecydować się na idealne zdjęcie, zrób listę osób, które otrzymają Twoją kartkę.

Innym sposobem na wyświetlanie kartek świątecznych jest przekształcenie ich w wieniec. Możesz kupić tapicerowany wieniec i udekorować go kartami. Jest to świetny sposób na wyświetlenie swojej kolekcji pocztówek. Możesz również stworzyć ornament, składając tylną folię, aby zrobić cienką granicę wokół przedniej krawędzi. Możesz również dołączyć do wieńca kolorowe spinacze do papieru lub wstążki.

Innym zabawnym sposobem na zrobienie świątecznej pocztówki jest przekształcenie starych kartek okolicznościowych w puzzle. Możesz narysować obrazek na wewnętrznej stronie karty i wyciąć je. Po tym, można przechowywać kawałki w plastikowych torbach, małych pudełkach lub plastikowych pojemnikach. Te kawałki układanki są zabawne i służą jako zabawa dla dzieci. Kartki świąteczne mogą być również przekształcone w urocze małe koszyki. Na przykład możesz użyć starych pudełek i zrobić kilka kartek świątecznych i dołączyć je do małego pudełka.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wiadomości związane